Değişik adet ve ebatlardaki ağzı büzgülü sırt çanta fiyat talepleriniz için kategorimizi inceleyerek bizlerle iletişime geçebilirsiniz. Büzgülü sırt çantası sipariş vermek istiyorsanız ya da büzgülü çanta fiyatları bilgisi almak istiyorsanız, sipariş adetini ve ağzı büzgülü çanta üzerine basılacak görseli ve ebat bilgisini netleştirerek bizlerle iletişime geçebilirsiniz. Baskılı bez çanta üzerindeki renk sayısı, baskı yapılacak görsele uygun baskı yöntemi ve talep ettiğiniz sipariş adeti büzgülü çanta fiyatları üzerinde etki eden unsurlardır.

Büzgülü Sırt Çantası Modelleri için kullanılan kumaşlar ortalama olarak 270 den özelliğe sahiptir. Sıklıkla tercih edilen Büzgülü bez sırt çantası 32×45 cm ölçüsüne sahiptir. İp büzgülü sırt çantası modelleri büzgülü spor sırt çantası veya ağzı büzgülü sırt çantası olarak geçmektedir. İpli büzgülü sırt çantası imalatı alanında toptan alımlarınız için bizlerle iletişime geçebilirsiniz. Büzgülü sırt çantası erkek ve Bez sırt çantası bayan bireyler tarafından sıklıkla kullanılmaktadır.

İp Büzgülü Sırt Çantası

Büzgülü bez sırt çantası imalat süreleri çok kısadır. Logonuzda yer alan renk ve baskı kumaş sırt çantası modellerine kolaylıkla uygulanmaktadır. Logodaki görsele göre uygun baskı teknikleri en iyi şekilde uygulanmaktadır. Talepleriniz doğrultusunda baskı tek taraf veya iki tarafa uygulanmaktadır. Ekonomik büzgülü çanta fiyatları için tek taraf baskı çoğunlukla talep edilmektedir. İp büzgülü bez sırt çantası çeşitleri için beyaz, mavi veya istediğiniz rengi talep edebilirsiniz.

Büzgülü sırt çantası modelleri promosyon amacı ile fuar ve etkinliklerde kullanım yapabileceğiniz, konuklara hediye verebileceğiniz ekonomik ve kullanışlı en iyi promosyon ürünüdür. Büzgülü sırt çantası yapımı için kullanılan malzemeler dayanıklı ve güçlü yapıya sahiptir. İp büzgülü sırt çantası dayanıklı yapılarından dolayı öğrenciler tarafından sıklıkla kullanılmaktadır. Bunun yanı sıra spor okulları ve yüzme kursları da büzgülü bez sırt çantası modellerini sıklıkla kullanmaktadırlar.

Ağız büzgülü çanta fiyat ve modelleri kategorimizde yer almaktadır. Ağzı büzgülü sırt çantası, ağzı büzgülü ham bez sırt çantası en ucuz fiyatlarla sahip olmak için bizlerle iletişime geçebilirsiniz. Bez çanta fiyatlarıbez kumaş ipli çanta modelleri, bez promosyon çanta seçenekleri ve bez sırt çantası imalatı için bize ulaşabilirsiniz. Büzgülü bez çanta imalatçıları arasında her geçen gün fark oluşturan firmamız büzgülü bez çanta çeşitleri, büzgülü bez sırt çantası ve büzgülü bez torba fiyatları alanında en iyi hizmeti sizlere sunmaktadır.

Gösterilen sonuç sayısı: 8

Yan Menü
Görünüm 9 24 36
Kuş Gözlü İpli Tela Sırt Çantaları
Kapat

Kuş Gözlü İpli Tela Sırt Çantası

Promosyon Kuş Gözlü İpli Tela Sırt Çantası modelleri Geri dönüşümlü ve çevre dostu promosyon ürünü olduğundan ötürü en fazla tercih edilen promosyon çantası çeşididir. Promosyon Kuş Gözlü İpli Tela Sırt Çantası modelimizi mavi ya da kullanmak istediğiniz renk de talep edebilirsiniz. Kullanım avantajı sunan Promosyon kuş gözlü ipli büzgülü tela sırt çantası modelini toptan adetlerde sipariş vererek markanızı milyonlarca insana tanıtabilirsiniz. Promosyon çanta üretiminde lider olan firmamızın üretmiş olduğu Kuş Gözlü İpli Tela Sırt Çantası çeşitlerini ihtiyaç duyduğunuz adetlerde sipariş verebilirsiniz. Promosyon amaçlı rahatlıkla kullanabileceğiniz Promosyon Kuş Gözlü İpli Tela Sırt Çantası modelleri farklı ebatları ile her sektörde kullanılmaktadır. Fuar ve kongere gibi bütün etkinlikler de kullanabileceğiniz, müşterilerinize hediye edebileceğiniz baskılı promosyon çanta ürünü en uygun promosyon çanta fiyatları ile Karaca Promosyon da.