Değişik adet ve ebatlardaki ağzı büzgülü sırt çanta fiyat talepleriniz için kategorimizi inceleyerek bizlerle iletişime geçebilirsiniz. Büzgülü sırt çantası sipariş vermek istiyorsanız ya da büzgülü çanta fiyatları bilgisi almak istiyorsanız, sipariş adetini ve ağzı büzgülü çanta üzerine basılacak görseli ve ebat bilgisini netleştirerek bizlerle iletişime geçebilirsiniz. Baskılı bez çanta üzerindeki renk sayısı, baskı yapılacak görsele uygun baskı yöntemi ve talep ettiğiniz sipariş adeti büzgülü çanta fiyatları üzerinde etki eden unsurlardır.

Büzgülü Sırt Çantası Modelleri için kullanılan kumaşlar ortalama olarak 270 den özelliğe sahiptir. Sıklıkla tercih edilen Büzgülü bez sırt çantası 32×45 cm ölçüsüne sahiptir. İp büzgülü sırt çantası modelleri büzgülü spor sırt çantası veya ağzı büzgülü sırt çantası olarak geçmektedir. İpli büzgülü sırt çantası imalatı alanında toptan alımlarınız için bizlerle iletişime geçebilirsiniz. Büzgülü sırt çantası erkek ve Bez sırt çantası bayan bireyler tarafından sıklıkla kullanılmaktadır.

İp Büzgülü Sırt Çantası

Büzgülü bez sırt çantası imalat süreleri çok kısadır. Logonuzda yer alan renk ve baskı kumaş sırt çantası modellerine kolaylıkla uygulanmaktadır. Logodaki görsele göre uygun baskı teknikleri en iyi şekilde uygulanmaktadır. Talepleriniz doğrultusunda baskı tek taraf veya iki tarafa uygulanmaktadır. Ekonomik büzgülü çanta fiyatları için tek taraf baskı çoğunlukla talep edilmektedir. İp büzgülü bez sırt çantası çeşitleri için beyaz, mavi veya istediğiniz rengi talep edebilirsiniz.

Büzgülü sırt çantası modelleri promosyon amacı ile fuar ve etkinliklerde kullanım yapabileceğiniz, konuklara hediye verebileceğiniz ekonomik ve kullanışlı en iyi promosyon ürünüdür. Büzgülü sırt çantası yapımı için kullanılan malzemeler dayanıklı ve güçlü yapıya sahiptir. İp büzgülü sırt çantası dayanıklı yapılarından dolayı öğrenciler tarafından sıklıkla kullanılmaktadır. Bunun yanı sıra spor okulları ve yüzme kursları da büzgülü bez sırt çantası modellerini sıklıkla kullanmaktadırlar.

Ağız büzgülü çanta fiyat ve modelleri kategorimizde yer almaktadır. Ağzı büzgülü sırt çantası, ağzı büzgülü ham bez sırt çantası en ucuz fiyatlarla sahip olmak için bizlerle iletişime geçebilirsiniz. Bez çanta fiyatlarıbez kumaş ipli çanta modelleri, bez promosyon çanta seçenekleri ve bez sırt çantası imalatı için bize ulaşabilirsiniz. Büzgülü bez çanta imalatçıları arasında her geçen gün fark oluşturan firmamız büzgülü bez çanta çeşitleri, büzgülü bez sırt çantası ve büzgülü bez torba fiyatları alanında en iyi hizmeti sizlere sunmaktadır.

Gösterilen sonuç sayısı: 8

Yan Menü
Görünüm 9 24 36
Ağız Büzgülü Çocuk Sırt Çantaları
Kapat

Ağız Büzgülü Çocuk Sırt Çantası

Çocuk Sırt Çantası modelleri ağzı büzgülü şekilde üretim yapılmaktadır. Tek yüzü baskılı olan promosyon Ağız büzgülü Çocuk Sırt Çantası modellerinin tek yüzeyine baskı firmamız tarafından farklı teknikler kullanılarak uygulanmaktadır. Okul, dershane, spor ve plaj gibi birçok alanda kullanıma uygun promosyon çanta modeli 30°c'de yıkanabilir dokusu ile uzun süre kullanım avantajı sağlamaktadır. Ağızdan büzgülü sırt çantası modeline Yazılar ve figürler baskı yapıldığı için promosyon amacı ile sıklıkla tercih edilmektedir. Ağız Büzgülü Çocuk Sırt Çantası modelleri ile çocuklar oyuncak ve kitaplarını kendileri kolaylıkla taşımaktadır. Çocuklar için uygun ebatlarda üretim yapılan promosyon ağzı büzgülü sırt çantası çeşitleri arasından, dilediğinizi toptan adetler de Karaca Promosyona sipariş verebilirsiniz.
Ağız Büzgülü Okul Çantaları
Kapat

Ağız Büzgülü Okul Çantası

Ağzı büzgülü ham bez sırt çantası modelleri tamamen doğa dostu materyallerle, birbirinden farklı baskı seçeneği ile üretim yapılmaktadır. Promosyon ip Büzgülü Okul Sırt Çantası ürünleri çok yönlü kullanımı ile pek çok avantaj sağlamaktadır. Gündelik hayatı kolaylaştıran Ağzı büzgülü okul çantası çeşitleri omuzda ve sırt da rahatlıkla taşınmaktadır. Okul ve dershane eşyalarını rahatlıkla ve güvenle taşıyabileceğiniz promosyon Ağız Büzgülü Okul Çantası çeşitleri ile reklamınızı ve tanıtımını yapabilirsiniz. Çeşitli renk seçenekleri ve dayanıklı kumaşlarla her boyutta ve tasarımda ağzı büzgülü okul çantası üretimi, Promosyon çanta imalatçısı firmamız tarafından yapılmaktadır.
Ağız Büzgülü Plaj Sırt Çantaları
Kapat

Ağız Büzgülü Plaj Sırt Çantası

Promosyon ipli ağız büzgülü plaj sırt çantası modelleri, promosyon çanta üreticileri arasındaki firmamız tarafından tamamen doğa dostu kumaşlarla üretilmektedir. Sırta ve kola takılabilen, ipli tasarıma sahip plaj sırt çantası modeli birçok yönden kullanışlıdır. Ağzı büzgülü plaj sırt çantası, kişisel eşyaların gizliliğini sağlamaktadır. Çok yönlü kullanımı ile günlük hayatımızı kolaylaştıran plaj sırt çantası ile plaj ürünlerinizi kolaylıkla taşıyabilirsiniz. Ağzı Büzgülü Plaj Sırt Çantası ergonomik tasarımı, ürünlerinizi omuzlarınızda rahatça taşımanıza olanak tanır. İçine istediğiniz her şeyi koyabilir, rahat ve güvenli bir şekilde taşıyabilirsiniz. Renkli kumaş seçenekleri ile sizlerden gelen ebatta ve modelde üretim yapılan promosyon çantalar ile firmanızı büyük kitlelere tanıtabilirsiniz. Her yaştan erkek ve bayanlar tarafından kullanılabilen ipli sırt çantaları, promosyon çanta modelleri arasında sıklıkla talep edilmektedir. Ağız Büzgülü Plaj Sırt Çantası fiyatları ve toplu siparişleriniz için lütfen bizlerle iletişime geçin.
Büzgülü Ham Bez Sırt Çantası
Kapat

Büzgülü Ham Bez Sırt Çantası

Promosyon büzgülü ham bez sırt çantası modellerini hem erkekler hem de bayanlar günlük yaşamlarında konforlu bir şekilde takabilir. Ham bezden üretilen Ağzı Büzgülü Sırt Çantası, eşyaların güvenli bir şekilde taşınması bakımından sıkça talep edilen promosyon çantalar arasında yer almaktadır. Baskılı promosyon çanta modelinin ağzından geçen ipler, çantanın alt köşelerine sabitlenmiştir. Bundan dolayı promosyon çanta modelini sırtınıza taktığınızda çantanın ağzı sıkı bir şekilde kapanmaktadır. Çevre dostu ağzı büzgülü ham bez sırt çantası modeli içerisine koyduğunuz eşyaların dökülmeden taşınmasını sağlamaktadır. Kişinin hareketlerini engellemeden serbestçe hareket etmesine olanak tanıyan Ham Bez Sırt Çantası modellerine firma logunuz veya ambleminiz baskı yapılmaktadır. Sürekli reklam ve tanıtım yapabileceğiniz promosyon çanta modeli, iki kola birden takılarak kullanıldığı için kullanıcısını yormamaktadır.
İmperteks Büzgülü Sırt Çantaları
Kapat

İmperteks Büzgülü Sırt Çanta

Promosyon imperteks Büzgülü Sırt Çantası, su geçirmez kumaşlardan imal edilmektedir. Büzgülü sırt çantasının kullanımı son derece konforludur. Özel baskılı tasarıma sahip, Büzgülü sırt çantası modelinde kullanılan malzemeler çok kalitelidir. Çantaların kendisi çok dayanıklıdır ve sürekli tanıtım için idealdir. Baskılı imperteks Büzgülü Sırt Çanta, yıllardır satışını yaptığımız popüler promosyon çanta modelidir. Promosyon sırt çanta modeli son derece işlevsel ve dayanıklı olduğu için her türlü etkinlikte kullanılabilmektedir. Eşyaları güvende ve düzenli tutan, sıklıkla kullanılan promosyon çanta modeline logo, firma adı, slogan firmamız tarafından baskı yapılmaktadır. İmperteks Büzgülü Sırt Çanta modeli, Kurumsal firma logonuzu yansıtabileceğiniz şık tasarımlı promosyon ürünüdür. İmperteks Büzgülü Sırt Çanta fiyatları ve siparişi için bizlerle iletişime geçebilirsiniz.
Kuş Gözlü İpli Tela Sırt Çantaları
Kapat

Kuş Gözlü İpli Tela Sırt Çantası

Promosyon Kuş Gözlü İpli Tela Sırt Çantası modelleri Geri dönüşümlü ve çevre dostu promosyon ürünü olduğundan ötürü en fazla tercih edilen promosyon çantası çeşididir. Promosyon Kuş Gözlü İpli Tela Sırt Çantası modelimizi mavi ya da kullanmak istediğiniz renk de talep edebilirsiniz. Kullanım avantajı sunan Promosyon kuş gözlü ipli büzgülü tela sırt çantası modelini toptan adetlerde sipariş vererek markanızı milyonlarca insana tanıtabilirsiniz. Promosyon çanta üretiminde lider olan firmamızın üretmiş olduğu Kuş Gözlü İpli Tela Sırt Çantası çeşitlerini ihtiyaç duyduğunuz adetlerde sipariş verebilirsiniz. Promosyon amaçlı rahatlıkla kullanabileceğiniz Promosyon Kuş Gözlü İpli Tela Sırt Çantası modelleri farklı ebatları ile her sektörde kullanılmaktadır. Fuar ve kongere gibi bütün etkinlikler de kullanabileceğiniz, müşterilerinize hediye edebileceğiniz baskılı promosyon çanta ürünü en uygun promosyon çanta fiyatları ile Karaca Promosyon da.
Ofset Baskılı Sırt Çantaları
Kapat

Ofset Baskılı Sırt Çantası

Fuar ve promosyonlarda kullanılmak üzere Ofset Baskılı Sırt Çantası çeşitleri baskılı olarak üretilmektedir. Farklı ebatlardaki Ofset Baskılı sırt çantası fiyatları için iletişim kısmındaki bilgilerden bize ulaşarak detayı bilgilere sahip olabilirsiniz. Promosyon çanta imalatçısı firmamızın üretmiş olduğu Ofset Baskılı sırt çantası modellerinin ebatları sizlerden gelen talepler doğrultusunda değişiklik göstermektedir. İpli askıları ile kullanım kolaylığı sunan Resim baskılı Promosyon ofset baskılı sırt çantası modellerini sipariş vermeyi düşünüyorsanız Karaca Promosyon firmamız dan en iyi hizmeti alabilirsiniz. Promosyon ofset baskılı sırt çantası sipariş adedinizi ve promosyon çanta üzerine basılacak görseli bizlerle paylaşarak, promosyon çanta ürünlerine kısa sürede sahip olabilirsiniz. Ekonomik promosyon çanta fiyatları ile sipariş vereceğiniz modellere tek taraf baskı firmamız tarafından uygulanmaktadır. Resim baskılı, geri dönüşümlü ve en iyi reklam ürünü olmasından dolayı en çok tercih edilen Ofset Baskılı Sırt Çantası modellerini müşterilerinize hediye ederek tanıtımınızı yaptırabilirsiniz.
Tela Büzgülü Sırt Çantaları
Kapat

Tela Büzgülü Sırt Çantası

İpli tela büzgülü sırt çantaları birbirinden farklı kumaş cinsleri kullanılarak imal edilmektedir. Her türlü etkinlikte rahatlıkla kullanabileceğiniz, Kurumsal firma logonuzu veya bilgilerinizi vurgulayabileceğiniz şık tasarımlı promosyon çantası çeşididir. Her yaştan kadının ve erkeğin her gün kullandığı Promosyon Tela Büzgülü Sırt Çantası modelleri reklam çalışmaları için vazgeçilmez promosyon çeşididir. Baskılı Promosyon Çantaları geniş ve konforlu bir iç hacimde olduğundan hayatın birçok alanında kullanım kolaylığı sağlamaktadır. İhtiyaç olan malzemeleri kolayca taşımak için ideal olan promosyon Tela Büzgülü Sırt Çantası, iki kola takılarak kullanılabildiği için her alanda kullanılabilmektedir. İp Büzgülü promosyon çantalar hafif bir yapıda olmasına rağmen çok dayanıklıdır. Çevre dostu, ağzı büzgülü sırt çantası kolay taşınmaktadır. İpli büzgülü tela sırt çantası daha güvenlikli olmasından dolayı birçok sektör tarafından talep edilmektedir. En kaliteli kumaşlardan üretilen büzgülü sırt çantalar farklı ebatlarda en uygun promosyon çanta fiyatları ile üretilmektedir.